Jak sprawdzić wiarygodność kontrahentów?

Krajowy Rejestr Długów pomaga przedsiębiorcom i zarządom firm w ich codziennym trudzie. Dostarczając wiarygodnych informacji o podmiotach i konsumentach pomagamy podjąć właściwe decyzje dotyczące współpracy z nowymi kontrahentami. Umożliwiamy też bieżące monitorowanie wierzytelności współpracujących firm. Jeżeli - mimo wszystko - zdarzy się, że partner handlowy zawiedzie - dostarczamy niezawodnych argumentów skłaniających go do naprawienia wyrządzonej szkody.


Główne zalety korzystania z KRD:

  • bezpłatne dopisywanie dłużników do Rejestru
  • bezprowizyjne odzyskiwanie należności
  • dostęp do największej w Polsce i zawsze aktualnej bazy danych o dłużnikach
  • możliwość monitorowania klientów i kooperantów
  • korzystanie z zasobów bazodanowych jednocześnie z wielu stanowisk
  • nadawanie uprawnień poszczególnym pracownikom do korzystania z wybranych usług Rejestru
  • dostęp do Rejestru za pomocą Internetu, telefonów komórkowych z protokołem WAP, usługi SMS

Jak uniknąć problemów z dłużnikami?

Dłużnicy wpisani do Krajowego Rejestru Długów tracą wiarygodność w kontaktach z innymi firmami. Pamiętaj, do umieszczenia dłużnika w Krajowym Rejestrze Długów nie jest potrzebny wyrok sądowy, wystarczy niezapłacona faktura lub rachunek.

Skuteczność usług KRD sięga 85%. Kwota wierzytelności, które pomogliśmy odzyskać naszym klientom przekroczyła już 25 mld zł. Korzyści ze współpracy z nami dostrzegło już ponad 255 tys. przedsiębiorców ze wszystkich sektorów gospodarki. Wiedzą oni, iż Krajowy Rejestr Długów, to często jedyny sposób na odzyskanie swoich wierzytelności, dlatego tak chętnie korzystają z jego usług.

W bazie Krajowego Rejestru Długów zarejestrowane jest blisko 1,7 mln dłużników.


Jak sprawdzić biuro podróży?

Zastanawiasz się jak sprawdzić wiarygodność biura podróży i ustrzec się przed nieudanymi wakacjami? Możesz wybrać sprawdzonego touroperatora bez problemów finansowych. Zapraszamy do zapoznania się z ciekawym video poradnikiem.