Dołącz do programu Rzetelna Firma i potwierdź swoją wiarygodność w biznesie!

Oni dołączyli do programu Rzetelna Firma

Ruszyła promocja programu Rzetelna Firma prowadzonego pod patronatem Krajowego Rejestru Długów, który rekomenduje współpracę wyłącznie z Rzetelnymi Firmami. Rzetelna Firma to pewna współpraca i zaufanie w biznesie. Chcesz budzić zaufanie klienta? Zdobądź świadectwo swojej wiarygodności! Stworzyliśmy program, który pozwala każdej firmie 24 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu, udowodnić funkcjonowanie wg etycznych zasad prowadzenia biznesu.

Program Rzetelna Firma to atut Twojej Firmy oraz gwarant dobrej współpracy. Sprawi, że Twoje przedsiębiorstwo postrzegane będzie jako wiarygodne, przejrzyste i godne zaufania.

Pozwól przekonać się innym, że jesteś rzetelnym kontrahentem. Dołącz do wielu przedsiębiorstw, które budując swój pozytywny wizerunek, opierają się na Programie Rzetelna Firma. W Programie jest zrzeszonych ponad 47 000 członków, mogących posługiwać się Certyfikatem Rzetelności. Nie jesteś jeszcze uczestnikiem programu Rzetelna Firma? Zamów bezpłatną rozmowę z konsultantem teraz.Główne założenia programu Rzetelna Firma:

  • Program Rzetelna Firma promuje rzetelność płatniczą, oraz kreuje pozytywny wizerunek przedsiębiorstw zrzeszonych w programie.
  • Każdy uczestnik Programu, otrzymuje tytuł "Rzetelna Firma", który z powodzeniem wykorzystuje do promowania własnej działalności.
  • Certyfikat Rzetelności dostępny on-line potwierdza rzetelność i transparentność każdego przedsiębiorstwa uczestniczącego w Programie.
  • Certyfikat jest wystawiony przez Krajowy Rejestr Długów.
  • Wizytówka Rzetelnej Firmy to powód do dumy. Uczestnicy programu zamieszczają prowadzący do niej link w stopce poczty firmowej oraz banner na swojej stronie www.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat Krajowego Rejestru Długów i promocji - zamów rozmowę z konsultantem.


Patronat KRD Program Rzetelna Firma prowadzony jest pod patronatem Krajowego Rejestru Długów, który rekomenduje współpracę wyłącznie z Rzetelnymi Firmami.